HAKKIMIZDA

Bir gayrimenkul danışmanı hayal edin... Haftanın her günü, günün her saati ulaşabileceğiniz, tam da ihtiyaç duyduğunuz anda ofisi kapalı olmayan, ya da sizin hiç ilgilenmeyeceğiniz evler arasında mekik dokutmayan bir gayrimenkul danışmanı. Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Çaybaşı Gayrimenkul Ofisi bu prensipler doğrultusunda hizmet veren bir kurum olarak her zaman yanınızda’dır. Gayrimenkul alım satım işlemlerinde saygınlığı, sözüne güvenilirliği sağlamak ve etik kurallarımız çerçevesinde sizlere hizmet vermek görevimiz... Sizlere kendimizi tanıtmak ve yanınızda olmak isteriz...

Denizli’nin en köklü emlakçılarından olan ve Çaybaşı mahallesinde faaliyet gösteren Çaybaşı Gayrimenkul Bankası konusunda uzman, güvenilir, eğitimli, geçmiş endişelerinizin farkında olan, sorumluluk sahibi, paranızın ve zamanınızın değerini çok iyi bilen, profesyonel danışman kadrosu ile haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Çaybaşı Gayrimenkul Bankası uluslararası standartlardaki çalışma tarzı ile sıkı bir takip uygulayarak gayrimenkûlünüzün en kısa zamanda satılmasını veya istediğiniz gayrimenkûlun bulunmasını garanti eder.

Saygılarımızla,
Çaybaşı Gayrimenkul Bankası

Adres: Kuşpınar mah  1291 sok    1/1  

ertugrul ekız apt kat zemın  20150  

pamukkale / DENİZLİ


T.: +90 258 2655555
F.: +90 258 2413200
e-Posta: bilgi@caybasigayrimenkul.com